پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران

پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران

بر اساس اعلام هواشناسی از امشب تا روز پنجشنبه وزش باد شدید در تهران پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان تهران، از امشب تا روز پنجشنبه (۱۷ تا ۲۰ مهرماه) به‌تناوب در بعضی ساعات وزش باد شدید و از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه (۱۹ تا ۲۱ مهرماه) در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

امشب تا روز پنجشنبه (۱۷ تا ۲۰ مهرماه) به‌تناوب در بعضی ساعات وزش باد شدید، در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و خیزش موقت گردوخاک مورد انتظار است.

 

بیشتر بخوانید: کوه دماوند کجاست

 

از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه (۱۹ تا ۲۱ مهرماه) در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران، در ارتفاعات و نواحی غربی گاهی رگبار و رعدوبرق و در قله ها با احتمال بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

امروز افزایش نسبی دما و روز پنجشنبه کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۴ درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۸ مهرماه) کمی ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتی‌گراد و طی ‌چهارشنبه (۱۹ مهرماه) کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

 

منبع: کجارو

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =

مقالات پربازدید