عید و رمضان در هم آمیختند؛ فعالیت شبانه روزی اصناف قزوین در نوروز

فعالیت شبانه روزی اصناف قزوین در نوروز

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: اصناف قزوینی در ایام نوروز که مقارن با ماه مبارک رمضان نیز است، می توانند ۲ ساعت قبل از افطار تا سحر فعالیت داشته باشند.

مهدی رجحانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: امسال که با تلاقی ماه مبارک رمضان و عید نوروز روبرو هستیم بایستی تمامی تلاش خود را برای زیست شبانه به کار بگیریم تا شب های پرنشاط و خاطره ای را برای گردشگران در قزوین رقم بزنیم.

وی ادامه داد: همچنین مساجد، امامزاده ها و اماکن تاریخی استان نیز بایستی ساعت فعالیت خود را در این ایام تغییر دهند تا علاوه بر نشاط اجتماعی، نشاط معنوی شهر هم افزایش پیدا کند.

رجحانی با اشاره به فعال کردن تورهای درون استانی و درون شهری در ایانم نوروز، خاطرنشان کرد: این موضوع بدون شک فرصتی خواهد بود تا گردشگران استان های همجوار و نزدیک، به ویژه تهران و البرز در سفرهای یک روزه خود و برای بازدید از اماکن تاریخی و طبیعت به قزوین سفر کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با تاکید بر نظارت هایی که برای امور گردشگری در ایام نورزو صوت خواهد گرفت، اضافه کرد: نظافت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین شهری در سطح استان به طور جدی پیگیری می شود و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: آیا به‌ زودی شاهد تردد زمینی مسافران به نخجوان از مرز جلفا خواهیم بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *